Ražotājs: AZO Digital
Modelis: 4PRZSOL001
Pieejamība: Pieejams
261,36 €
Bez PVN: 216,00 €

Daudzums

Icon Vai jums ir kādi jautājumi?
Sazinies ar mums
  • E-paštas

    Pa e-pastu andris@4sun.lv

  • Telefonas

    Tel. +371 25 592 399
    darbdienas 8:00 - 19:00

Kontakti

LIETOŠANA

Sprieguma pārveidotājs ECO Solar Boost 3kW ir paredzēts apkures iekārtu pieslēgšanai - katlu, spirāļu, radiatoru utt. tieši no saules moduļiem. Sistēmai nepieciešami:no 4 līdz 9 standarta saules moduļi (250W - 300W), kas savienoti +/-, ar kopējo spriegumu no 120V līdz 350V, sprieguma pārveidotājs ECO Solar Boost un elektriskais aprīkojums no 200W līdz 2,5kW. Saules moduļu kopējai jaudai nav nozīmes, jo invertoram ir iekšēja aizsardzība, kas neļauj piegādāt vairāk nekā 3kW enerģijas. Optimālā enerģijas sistēma pavasara-rudens sezonā ir no 1000W līdz 2000W. Tikmēr lielākai jaudai ir ieteicamas citas sistēmas, kas darbojas visu gadu, jo pastāv liela mākoņu sega un īsākas dienas. ECO Solar Boost sprieguma pārveidotājs izmanto MPPT algoritmu, kas ļauj maksimāli izmantot saules moduļu saražoto elektroenerģiju un automātiski pielāgojas pievienotās elektriskās iekārtas jaudai.


IESLĒGŠANA / IZSLĒGŠANA

Invertoram ir divi pieslēguma piederumi saules moduļu tiešai savienošanai. Sarkanajam marķējumam + jābūt savienotam ar Saules sistēmu +, bet otram - attiecīgi. Šādām instalācijām vienā no līdzstrāvas vadiem jāuzstāda drošinātājs. Invertora ligzda '' 1 jāpievieno udens katls vai boileris 230VAC. Pēc tam, kad invertors automātiski noteiks nepieciešamo spriegumu no saules moduļiem, tas automātiski ieslēgsies, ko apstiprinās īss pīkstiens un lēna gaismas diode mirgošana. Lēna gaismas diode mirgo, norādot MPPT algoritma pareizu darbību. Mirgojošas sarkanās un zaļās gaismas diodes norāda uz '' 2 izejas aktivizēšanu kad ligzdā "1" pieslēgtais boileris ir uzsildits un atslēdzies.


Tehniskie pamatdati:

Maksimālā jauda: 3 kW

MPPT funkcija: JĀ

Darba temperatūra: -25 ° C ~ + 55 ° C

Aizsardzība pret slodzi: JĀ

Aizsardzība pret pārkaršanu: JĀ

Aizsardzība pret pārspriegumu: JĀ

Dzesēšana: aktīvs, ventilators

Barošanas pieslēgums: skrūves, M6

Efektivitāte:> 94%

Izejas kontaktligzda 230V, 2x

Korpuss: alumīnijs

IP drošības līmenis: IP21

Izmēri: 290x190x80 mm

Svars: 2,4 kg

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Citas produktu kategorijas:

Elastīgi saules paneļi, monokristāliski saules moduļi, polikristāliski saules moduļi, gēla baterijas, kārbas gēla baterijām, slodzes regulatori, vēja turbīnas, vadi un kabeļi saules sistēmām, produkti ar atlaidi
Image
Image
Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!