Ražotājs: Maxx
Modelis: B0015
Pieejamība: Pieejams
55,78 €
Bez PVN: 46,10 €

Daudzums

Icon Vai jums ir kādi jautājumi?
Sazinies ar mums
  • E-paštas

    Pa e-pastu andris@4sun.lv

  • Telefonas

    Tel. +371 25 592 399
    darbdienas 8:00 - 19:00

Kontakti

12-FM-22 22Ah 12V bez apkopes akumulators ar gēla elektrolītu. Tas nodrošina, ka akumulators darbojas jebkurā pozīcijā, atšķirībā no parastajām baterijām. Gēls šķidrumu vietā novērš iekšējo elementu koroziju un nodrošina daudz lielāku izturību pret ekstremālām temperatūrām, kā arī daudz lielāku izturību pret triecieniem un vibrācijām.

Gēla baterijas ir ļoti izturīgas pret dziļu izlādi. 22Ah gēla akumulators ir paredzēts pastāvīgai izlādes un uzlādes cikliem, padarot to ideāli piemērotu saules moduļu sistēmām.


Akumulatora specifikācijas:

Spriegums: 12V

Jauda: 22Ah

Platums [mm]: 181

Dziļums [mm]: 77

Augstums [mm]: 167

Svars: 5,6 kg


Garantija

Uz gēla akumulatoru attiecas 24 mēnešu garantija (fiziskām personām) un 12 mēnešu garantija juridiskām personām. Mēs garantējam, ka mūsu produkti ir ražoti saskaņā ar visiem Eiropas Savienības drošības un kvalitātes standartiem.

Garantija attiecas uz visiem iespējamiem ražošanas defektiem.


Vērts zināt pirms pirkšanas

Akumulatora uzlādes strāva nedrīkst pārsniegt 20% no akumulatora jaudas, tas ir, 100Ah akumulatoriem - maksimālais ir 20A.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Citas produktu kategorijas:

Elastīgi saules paneļi, monokristāliski saules moduļi, polikristāliski saules moduļi, gēla baterijas, kārbas gēla baterijām, slodzes regulatori, vēja turbīnas, vadi un kabeļi saules sistēmām, produkti ar atlaidi
Image
Image
Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!