Modelis: PV80l
Pieejamība: Pre-Order
659,45 €
Bez PVN: 545,00 €
Sazinies ar mums
  • E-paštas

    Pa e-pastu andris@4sun.lv

  • Telefonas

    Tel. +371 25 592 399
    darbdienas 8:00 - 19:00

Kontakti

80 litri - fotoelementu ūdens sildītāja katls ražots Vācijā.

Vienkārša plug & play instalēšana.


Karsts ūdens no saules energijas. Inovatīvie fotoelektriskie ūdens sildītāji pārvērš elektroenerģiju no PV moduļiem tieši siltumā. Atliek tikai pieslēgt PV moduļus tieši ūdens sildītājiem un uzreiz sāksies sildīšanas process.


80 litru fotoelektriskais ūdens sildītājs ir lieliski piemērots karstā ūdens nodrošināšanai 2 cilvēku mājsaimniecībai, karstā ūdens ražošanai mazās mājās vai pašpietiekamai karstā ūdens apgādei piem. vasarnīcās, laicīgos celtniecības objektos.


Padariet sevi neatkarīgāku no pieaugošajām enerģijas izmaksām un izbaudiet pašu saražoto atjaunojamo resursu karsto ūdeni.


Produkta īpatnības:

80 litru fotoelektriskais katls

100% atjaunojamā siltumapgāde

Karstā ūdens temperatūra līdz 65°C

MPP izsekotājs maksimālai PV ražībai

Plug & Play – tiešs PV moduļu savienojums līdz 1500W

Patentēta tehnoloģija katlā

100% Off Grid – nav nepieciešams savienojums ar elektrotīklu

PV sistēma nav jāreģistrē

100% kvalitāte – ražots Vācijā

Digitālais temperatūras displejs un enerģijas skaitītājs

Droša nodošana ekspluatācijā, pateicoties darbībai drošības īpaši zemā sprieguma apstākļos

Ērta zemu izmaksu saules enerģijas tīklam pievienoto moduļu izmantošana

Drošības vārsts iekļauts piegādes komplektācijā

Iespējamie pielietojumi

2 cilvēku mājsaimniecība: 80 litru boileris nodrošina pietiekami daudz karstā ūdens 2 cilvēku mājsaimniecības vidējām karstā ūdens vajadzībām.

Pašpietiekama padeve: Karstā ūdens padeve tālu no elektrotīkla, piem. uz nomaļas kalnu būdiņas vai dārza mājiņām.

Klasiskā elektriskā katla nomaiņa: Jūs varat nomainīt savu veco elektrisko katlu pret inovatīvu fotoelektrisko katlu. Tas var ievērojami samazināt elektrības rēķinu.

Apkures sistēmas atslodze: Fotoelementu katlu var izmantot vasaras pusgadā karstā ūdens sildīšanai. Vasarā jūs varat atslēgt savu negabarīta fosilās apkures sistēmu un nodrošināt savu karsto ūdeni tikai caur fotoelektrisko katlu un tādējādi ne tikai ietaupīt naudu, bet arī aktīvi aizsargāt klimatu.

Viegla uzstādīšana

Vienkārša plug & play instalēšana.


PV moduļu pievienošana ūdens sildītājam aizņem dažas sekundes. Fotoelektriskie moduļi ir pievienoti tieši apkures katlam. Nav nepieciešamas nekādas papildu ierīces, piemēram, uzlādes kontrolieris, invertors, MPP izsekotājs (jau uzstādīts ierīcē).

 

Fotoelektriskā ūdens sildītāja iestatīšanai nav nepieciešams tehniķis vai uzstādītājs, jo iekārta darbojas īpaši zemā sprieguma režīmā.

Karstā ūdens garantija

Lai nodrošinātu vienmēr pietiekami daudz karstā ūdens pat ziemas laikā, varat pieslēgt katlu 220V elektrotīklam. Inteliģentie algoritmi nodrošina, ka katls tiek apsildīts no elektrotīkla tikai tad, kad ir nepieciešams siltums. Uz katla var iestatīt jebkuru minimālo temperatūru (10°C – 65°C) (katla režīms 1). Tiklīdz katla ūdens temperatūra nokrītas zem iestatītās minimālās temperatūras, ūdens tiek automātiski uzsildīts caur 220V sildītāju. Ja apkures procesā ir pieejama arī saules enerģija, tai vienmēr ir prioritāte.


Karstā ūdens daudzums

Izmantojamais ūdens daudzums ir atkarīgs no saldūdens temperatūras un temperatūras fotoelektriskajā katlā. Var izmantot 180 litrus 35 °C karstā ūdens, ja saldūdens temperatūra ir 12 °C un temperatūra katlā ir 65 °C.


Dušas temperatūra ir aptuveni 32 °C – 35 °C.


Gadījumā, ja ilgākam laikam nepietiek enerģijas no saules, apkures katlu var automātiski uzsildīt caur 220V sildītāju [saite veikalā].


Kā likums, katru dienu ir pieejami 80 litri karstā ūdens. Vai nu ar saules spēku vien, vai ar 220 V sildītāja palīdzību.


Apkures laiki

80 litru ūdens uzsildīšana temperatūrā no 20 °C līdz 35 °C aizņem apmēram 2,5 stundas ar pilnu sildīšanas jaudu (550 W).


Katla uzsildīšana no 20 °C līdz 65 °C aizņem apmēram 8 stundas ar pilnu sildīšanas jaudu.


Pie 65° ūdens temperatūras vakarā un 19°C apkārtējā gaisa temperatūrā ūdens zaudē aptuveni 7°C pa nakti. Tātad nākamajā rītā dušā varat izmantot apmēram 58 °C karstu ūdeni.


Ieteicamais PV moduļu sistēmas izkārtojums (nav iekļauts)

Katlam var pieslēgt 350W moduļus PARALĒLI. NEVAR pieslēgt moduļus ar vaiāk kā 40V nominālo spriegumu, jo ​​tad katls tiek darbināts ārpus drošības īpaši zemā sprieguma (< 42,4V) un tāpēc zaudējas garantija.


Papildus informācija

Svars: 25kg

Izmēri: 47 × 48 × 90 cm

Maksimālā sildīšanas jauda: 550 W

Tilpums: 80 l

Nominālais spiediens: 7 bar

Maks. strāva: 15,5 A

CE sertifikāts: jā


Piegādes apjoms:

1x 80 litru fotoelektriskais katls

1x montāžas veidne

1x lietošanas instrukcija

1x atslodzes un pretvārsts

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Citas produktu kategorijas:

Elastīgi saules paneļi, monokristāliski saules moduļi, polikristāliski saules moduļi, gēla baterijas, kārbas gēla baterijām, slodzes regulatori, vēja turbīnas, vadi un kabeļi saules sistēmām, produkti ar atlaidi
Image
Image
Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!